"De Knop"

Nvu, Kompozer en Bluegriffon zijn open source (WYSIWYG) programma's waarmee je een website kunt maken en onderhouden (vergelijkbaar met FrontPage / Dreamweaver).
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Fred
Berichten: 83
Lid geworden op: 28 maart 2006, 8:45
Locatie: Calpe, España
    unknown unknown
Contacteer:

"De Knop"

Bericht door Fred »

Beste mensen,

Ik was zelf al een tijdje op zoek naar een programma om zelf buttons, knoppen e.d. te kunnen maken. De meeste van die programma's werken online en werken vaak niet goed. Meestal heb je dan de keuze uit een aantal kant-en-klare buttons waar je dan zelf de tekst in kan zetten. Weinig creatief toch?

Nu heb ik een programma gevonden dat "De Knop" heet. Misschien bij jullie al bekend, maar ik wil voor diegenen die het nog niet kennen toch niet onthouden. Ik vindt het echt een tof programma!

Hier kun je het vinden:

http://home.hccnet.nl/s.j.francke/deknop/deknop.htm

En ook nog in het Nederlands.

Fred
Gebruikersavatar
nirwana
Beheerder
Berichten: 11529
Lid geworden op: 19 september 2003, 5:09
    unknown unknown
Contacteer:

Bericht door nirwana »

Fred,

Bedankt voor je suggestie.

Overigens moet ook ZPaint in staat zijn om knoppen te maken.
Met vriendelijke groet,

Martijn
[ Mede-oprichter + webmaster MozBrowser | beheerder Startpagina's over freeware, GIMP, Mozilla en OpenOffice.org / LibreOffice, Ubuntu
Plaats reactie