Pagina 1 van 1

OpenTaal woordenlijst 2.1.1 gaat vervallen!

Geplaatst: 3 maart 2009, 16:27
door moZes
Op https://addons.mozilla.org/nl/firefox/browse/type:3 staan 2 woordenboeken Nederlands vermeld. Een gemaakt door een lid van Mozilla-nl.org en een door Opentaal. In bug 388864 die hierover aangemaakt was is afgesproken om de Opentaal versie van de pagina te halen (de Mozilla-nl versie is ook gebasseerd op Opentaal).

Om te zorgen dat de gebruikers van de Opentaal woordenboek niet ongemerkt zonder updates zitten is de add-on nu voorzien van een script die er voor zorgt dat de add-on automatisch update naar de Mozilla-nl add-on.

Volgende week :!: zal de add-on pagina aangepast worden en de Opentaal add-on vewijderd worden.

Heb je deze add-on dus nog in Firefox, klik dan op Updates zoeken, waardoor automatisch de oude versie vervangen wordt door de nieuwe.
Je kunt hem ook deïnstalleren en de enige juiste installeren.

Geplaatst: 3 maart 2009, 22:31
door Frederik
Hij werd mij vanavond automatisch aangeboden als update :shock:

Geplaatst: 4 maart 2009, 8:50
door JacquesC
Een paar vragen.
Wat is het verschil met de OpenTaal versie(Groene boekje)?
Is dit dezelfde versie als bij Open Office van Ubuntu gebruikt wordt?
Waarom zijn er updates? Het Groene boekje is toch nog niet veranderd?

Bij voorbaat bedankt voor de antwoorden!

Mvg Jacques

Geplaatst: 4 maart 2009, 9:27
door moZes
Het is niet een echte update omdat de woordenlijsten gewijzigd zijn, maar omdat we het niet nodig vonden om 2 (eigenlijk dezelfde) woordenlijsten op de add-ons site te hebben. Na uitvoerig overleg tussen de beide beheerders is er besloten om de OpenTaal versie te verwijderen en de andere te laten staan met daarin de woordenlijst van OpenTaal. Deze is ook geschikt voor SeaMonkey.

Geplaatst: 4 maart 2009, 11:42
door hamaryns
JacquesC schreef:Een paar vragen.
JacquesC schreef:Wat is het verschil met de OpenTaal versie(Groene boekje)?
Geen. Ze gebruiken allebei dezelfde woordenlijst. Er waren gewoon door een misverstand twee versies ontstaan, één wordt nu weer afgeschaft.
JacquesC schreef:Is dit dezelfde versie als bij Open Office van Ubuntu gebruikt wordt?
OpenOffice.org gebruikt ook de woordenlijst van OpenTaal, inderdaad.
JacquesC schreef:Waarom zijn er updates? Het Groene boekje is toch nog niet veranderd?
Wordt boven uitgelegd. Maar wees er overigens maar bewust van dat geen twee uitgaves van het Groene Boekje hetzelfde zijn!

Overigens is een volgende versie van de lijst van OpenTaal op komst!

H.
[/quote]